Firma iZotope, výrobce výborných postprodukčních pluginů, z nichž mnohé jsou používané pro zpracování mluveného slova, má v současné době speciální akci na balík nazvaný Music Maker Bundle. Nenechte se zmást názvem, je tam několik pluginů vhodných pro zpracování mluveného slova. Za cenu 49 dolarů (pro nás i s daní za necelých 1 500 Kč) pořídíte kromě 4 vyloženě hudebních pluginů i 4 sady Elements (RX, Neutron, Nectar a Ozone).

Pokud je neznáte, tak RX jsou nástroje na opravu audia – z této sady využijete určitě Voice De-noise, skvělý na odstranění šumu bez poškození kvality hlasu. Neutron jsou nástroje pro mix, s výborným ekvalizérem a kompresorem, Nectar slouží pro automatizovanou úpravu hlasu, například odstranění výrazných sykavek, a Ozone je vhodný pro mastering svým specializovaným ekvalizérem, maximizérem a pomocníkem pro práci se stereo nahrávkami.

Běžná cena každé jedné sady Elements je 129 dolarů. Pokud uvažujete o koupi nadupanější sady, například RX Standard či Advanced kvůli automatickému odstraňování nádechů, mlasků, dozvuku nedokonalé nahrávací místnosti atd., je dobré si tento balík pořídit, protože časem určitě dostanete speciální nabídku na upgrade ze sady Elements. Nikdo neví, jak dlouho akce potrvá, tak raději moc neváhejte. Více informací naleznete přímo na stránkách výrobce.