Ahoj, vítám všechny na novém webu Svět mluveného slova. Máte-li rádi mluvené slovo a záleží vám na jeho kvalitě, budete se zde dozvídat mnohé zajímavosti, triky, technická doporučení, něco o jazykových zákoutích mluvené češtiny a o mnohém dalším. Chybět nebudou ani tipy na zajímavý poslech. To vše se jistě bude hodit amatérům i profesionálům v tomto oboru.

Pro koho je tedy Svět mluveného slova určen? Pro všechny, kteří se na jakékoli úrovni zabývají například tvorbou audioknih, podcastů, reportáží, ozvučením videa a filmů, dabingem, komentováním či moderováním v internetových, televizních a rozhlasových médiích. A samozřejmě i pro posluchače a diváky takto vytvořených děl.

Cílem je, aby zde pod jednou střechou byly informace o nejrůznějších aspektech tvorby a poslechu mluveného slova. Budete-li chtít také něčím obohatit zdejší čtenáře (a jde skutečně o jediné obohacení zde, protože se nejedná o komerční projekt😊), můžete kromě komentářů přispět i článkem. Napište prosím na mila@svetmluvenehoslova.cz a domluvíme se. Na stejnou adresu směrujte také postřehy a připomínky k fungování stránek.

Chcete-li být informování o nových článcích, použijte vpravo rámeček odebírat. Nebo si zadejte url https://svetmluvenehoslova.cz do RSS čtečky.

A teď už, bez dalšího zdržování, pojďme na to.

Odebírat nové články

Aby vám nikdy neuteklo vydání nového článku, zadejte prosím svoji adresu: